SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 267 872 PLN
(36 225 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
35 m²
Rue des Allées, Neufchâtel-Hardelot

sypialnia2
metraż35 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

iad France - Olivier Durand vous propose: En RDC d'une copropriété, appartement de standing au cOEur d ’Hardelot-Plage !!!Situé en plein centre de la...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasPo rekonstrukcjiOtwarta przestrzeń życiowa

Inny
Wiek oferty: 5dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Rue des Allées, Neufchâtel-Hardelot
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France