Lista ofert
4
4
666 627 PLN
(19 607 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
34 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
2
metraż
34 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Fiche N°Id-LGB181476 : Montpellier, secteur Val de montferrand / zoo, 2 Pi?ces d'environ 34 m2 comprenant 2 piece(s) dont 1 chambre(s) + Terrasse de 1...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
E - Nieekonomiczne
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
3dni
Zaktualizowano:
1dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.