SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 184 644 PLN
(17 421 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
68 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

sypialnia3
metraż68 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Montpellier centre, libre de suite, ce bel appartement T3 de 68 m², confort thermique, bénéficie de peintures récemment reprises, d'une grande terrass...

Inny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 1dni

Miejscowości

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ZEFIR IMMOBILIER