SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 271 687 PLN
(20 847 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
61 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

sypialnia3
metraż61 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Découvrez à Montpellier, dans une élégante résidence de 2024, ce charmant appartement T3 niché au premier et dernier étage, accessible par ascenseur. ...

Elektryczny
Wiek oferty: 4dni
Zaktualizowano: 4dni

Miejscowości

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ZEFIR IMMOBILIER