Lista ofert
4
4
339 688 PLN
(16 176 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
21 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
21 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
Actif immobilier sous bail commercial résidence gérée Loyer annuel HT : 4 384 euros (4 822,40 euros/TTC) Charges générales de copropriété / an : 340...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
C - Ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
140dni
Zaktualizowano:
78dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.
Poproś o dokładny adres
Powiększ mapę
Udogodnienia w okolicy
l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą
Pokaż telefon
Skontaktuj się ze sprzedawcą