SUPA24
Salon
Salon
Salon
674 229 PLN
(16 856 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
40 m²
Rue Biesta, Mitry-Mory

sypialnia2
metraż40 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Dans une petite résidence sécurisée proche de la gare et des commerces, un bel appartement de type F2 comprenant : Un vaste séjour , une cuisine meub...

Elektryczny
Wiek oferty: 49dni
Zaktualizowano: 37dni

Miejscowości

Rue Biesta, Mitry-Mory
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Agence Franklin Immobilier