SUPA24
Salon
Salon
Salon
2 866 074 PLN
(22 047 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
130 m²
Rue Euthymènes, Marseille

sypialnia4
metraż130 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

1894 Real Estate offers you this 4/5 room duplex with an area of approximately 130m², located on the top floor with a sea view. Ideally placed in the ...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Rue Euthymènes, Marseille
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

1894 L'IMMOBILIER