SUPA24
Taras; widok
Dom i otoczenie; widok, światło dzienne
Salon; widok, podłoga drewniana, światło dzienne, styl nowoczesny
1 480 304 PLN
(27 930 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
53 m²
Rue Commandant Charcot, Lyon

sypialnia2
metraż53 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

EXCLUSIVE - LYON 5 - ST JUST / ST IRÉNEE. This rare 53 m² one-bedroom flat in a quiet location, featuring a terrace and private garden, enjoys a south...

Inny
Wiek oferty: 240dni
Zaktualizowano: 61dni

Miejscowości

Rue Commandant Charcot, Lyon
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

BARNES Lyon