SUPA24
Salon
Salon
Salon
911 429 PLN
(11 393 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
80 m²
Rue de Solignac, Limoges

sypialnia3
metraż80 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Aurélia Rachedi vous propose: À vendre : Magnifique appartement traversant de 80 m² avec cachet et charme authentique, idéalement situé e...

Inny
Wiek oferty: 490dni
Zaktualizowano: 490dni

Miejscowości

Rue de Solignac, Limoges
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France