SUPA24
Salon
Salon
Salon
293 862 PLN
(5 651 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
52 m²
Rue de Solignac, Limoges

sypialnia2
metraż52 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

POUR FUTUR RESIDENT OU INVESTISSEUR Appartement T2 de 52m2 en résidence SENIOR L'appartement est situé au 2ème étage avec ascenseur; Il est composé d'...

Elektryczny
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 494dni

Miejscowości

Rue de Solignac, Limoges
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Mallet-guy Immobilier