SUPA24
Salon
Salon
Salon
722 984 PLN
(8 216 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
88 m²
Rue de Solignac, Limoges

sypialnia5
metraż88 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Situé rue Montmailler à Limoges, à seulement quelques pas de la place Denis Dussoubs et du centre-ville, cet appartement de caractère d'environ 87 m² ...

Gaz
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Rue de Solignac, Limoges
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ZEFIR IMMOBILIER