SUPA24
Salon
Salon
Salon
614 826 PLN
(17 566 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
35 m²
Avenue Pasteur, Le Haillan

sypialnia2
metraż35 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

LE HAILLAN / AVENUE PASTEUR : Au sein d’un immeuble récent datant de 2011, l’agence LAGET & Associés vous propose cet appartement T2 d’une superficie ...

Elektryczny
Wiek oferty: 12dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Avenue Pasteur, Le Haillan
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Laget &  associés