Lista ofert
14
14
14
1 653 635 PLN
(19 228 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
86 m²
Chemin de la 3ème écluse, Lattes
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
4
metraż
86 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
EXCLUSIVITE L'ADRESSE - LATTES - MAURIN - APPARTEMENT 4 PIECES 86M2 - 3 CHAMBRES - GRANDE TERRASSE 20M2 - CLIMATISE - DOUBLE STATIONNEMENT BOXABLE- R...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wyposażenie i funkcje
Winda
Klimatyzacja
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Taras
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Elektryczny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
3dni
Zaktualizowano:
1dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Chemin de la 3ème écluse, Lattes
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.