SUPA24
1 475 651 PLN
(15 867 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
93 m²
Rue Pérolière, Gap

sypialnia4
metraż93 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

L'Adresse Efficience Gap vous propose à la vente un bel appartement T4, 4 pièces, 3 chambre, situé au deuxième étage d'une résidence moderne et sécuri...

Inny
Wiek oferty: 141dni
Zaktualizowano: 78dni

Miejscowości

Rue Pérolière, Gap
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch