SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 995 636 PLN
(17 818 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
112 m²
Avenue Pasteur, Floirac

sypialnia5
metraż112 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

iad France - Mikael Carrilho vous propose: Appartement Duplex T5 de 112 m² comprenant une entrée, un séjour / cuisine, 4 chambres avec emplacement pla...

Inny
Wiek oferty: 156dni
Zaktualizowano: 156dni

Miejscowości

Avenue Pasteur, Floirac
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France