SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 373 960 PLN
(29 869 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
46 m²
Ferney-Voltaire

sypialnia2
metraż46 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Within the signature residence L’Îlot des Lumières, discover this superb 2-room apartment of 46.46 m² located on the 3rd floor of building A, designed...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Ferney-Voltaire
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

MILLENIUM PROPERTIES