SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 271 015 PLN
(15 131 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
84 m²
Chemin d'Exploitation, Entzheim

sypialnia3
metraż84 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Exclusivité Maps Immobilier ! Très belle opportunité à saisir sur la commune d'Entzheim. Au sein d'une copropriété récente (2019), venez découvrir ce ...

Parametry

Wygenerowano ze sztucznej inteligencji

TarasOddzielna toaletaWannaKabina prysznicowaŚwiatło naturalnePiętro

Gaz
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

Chemin d'Exploitation, Entzheim
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Maps Immobilier