SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 057 263 PLN
(31 096 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
34 m²
Boulevard Féart, Dinard

sypialnia2
metraż34 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Plongez dans le charme de cet appartement de 34 m², niché au deuxième étage d'un immeuble ancien entièrement rénové, en plein cœur de Dinard. Ce bien ...

Elektryczny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Boulevard Féart, Dinard
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ZEFIR IMMOBILIER