SUPA24
Salon
Salon
Salon
974 876 PLN
(21 664 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
45 m²
Boulevard Féart, Dinard

sypialnia2
metraż45 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

L'Agence Le Dôme vous propose à la vente cet appartement situé au rez-de-chaussée d'une petite copropriété en hyper centre ville de Dinard L'apparteme...

Gaz
Wiek oferty: 248dni
Zaktualizowano: 16dni

Miejscowości

Boulevard Féart, Dinard
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Le Dôme