SUPA24
Salon
Salon
Salon
802 513 PLN
(12 159 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
66 m²
Allée Emmanuel Grout, Crosne

sypialnia4
metraż66 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Margaux Bouayadi vous propose: Appartement 4 Pièces avec Balcon et Parking à Crosne - Lumineux et SpacieuxBienvenue à Crosne, dans un cha...

Inny
Wiek oferty: 12dni
Zaktualizowano: 12dni

Miejscowości

Allée Emmanuel Grout, Crosne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France