SUPA24
Salon
Salon
Salon
963 271 PLN
(20 495 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
47 m²
Impasse du Pré Dimanche, Créteil

sypialnia2
metraż47 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Kinga Wilk vous propose: Appartement 2 Pièces au dernier étage avec terrasse à CréteilBienvenue dans cet appartement niché au 9ème et der...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Impasse du Pré Dimanche, Créteil
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France