SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 827 518 PLN
(19 237 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
95 m²
Impasse Marcel, Châtillon

sypialnia4
metraż95 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

L'ADRESSSE CHATILLON vous propose en EXCLUSIVITE à deux pas du marché, du tramway et de tous les commerces, cet appartement 4 pièces de 95 m2 qui s'im...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Impasse Marcel, Châtillon
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

l'Adresse Châtillon - l'Adresse Châtillon