SUPA24
Salon
Salon
Salon
611 640 PLN
(18 535 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
33 m²
Chemin de Chilly, Champlan

sypialnia3
metraż33 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Niché au cœur historique de Champlan, cet appartement de type 2 offre une surface loi Carrez de 33 m², s'étendant à 59 m² au sol. Installé au dernier ...

Elektryczny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

Chemin de Chilly, Champlan
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ZEFIR IMMOBILIER