SUPA24
Salon
Salon
Salon
8 459 666 PLN
(50 057 PLN / m²)
Sprzedaż
5
1
169 m²
Rue du Pont Saint-Victor, Cannes

sypialnia5
metraż169 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Im Herzen von Croix des Gardes, in einer sicheren und bewachten Luxusresidenz, wunderschöne 5-Zimmer-Wohnung mit ca. 170 m² im Erdgeschoss und absolut...

Elektryczny
Wiek oferty: 166dni
Zaktualizowano: 15dni

Miejscowości

Rue du Pont Saint-Victor, Cannes
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Michaël Zingraf Cannes