SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 013 464 PLN
(19 490 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
52 m²
Rue Pasteur, Bagneux

sypialnia2
metraż52 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Zoé Verdier vous propose: Laissez-vous séduire par ce charmant appartement de 2 pièces, niché au 3ème et dernier étage d'une petite copro...

Inny
Wiek oferty: 45dni
Zaktualizowano: 30dni

Miejscowości

Rue Pasteur, Bagneux
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France