SUPA24
Inne
Inne
Inne
466 817 PLN
(10 374 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
45 m²
Rue de la Poste, Azille

sypialnia2
metraż45 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Stunning 2 Bedroom Leaseback Apartment for Sale in Chateau de Jouarres Azille Languedoc-Roussillion FranceEsales Property ID: es5553566Hameau de Jouar...

Inny
Wiek oferty: 503dni
Zaktualizowano: 131dni

Miejscowości

Rue de la Poste, Azille
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Esales Property LTD.

Peter Chambers