SUPA24
Dom i otoczenie
Komora; podłoga z płytek, wymaga remontu, światło dzienne
Kuchnia; sprzęt kuchenny, podłoga z płytek, światło dzienne, styl nowoczesny
432 600 PLN
(7 725 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
56 m²
Rue Jacques Prévert, Avion

sypialnia3
metraż56 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

iad France - Thomas Delporte vous propose: Bel Appartement 3 Pièces avec BalconIdéalement situé à Avion, ce charmant appartement de 3 pièces offre une...

Inny
Wiek oferty: 66dni
Zaktualizowano: 64dni

Miejscowości

Rue Jacques Prévert, Avion
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

IAD France