SUPA24
Salon
Salon
Salon
309 661 PLN
(8 369 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
37 m²
Rue Louis Pasteur, Audierne

sypialnia2
metraż37 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Actif immobilier sous bail commercial résidence gérée Loyer annuel HT : 3 608,68 euros Charges générales de copropriété / an : 470 euros Taxe fonciè...

Inny
Wiek oferty: 54dni
Zaktualizowano: 54dni

Miejscowości

Rue Louis Pasteur, Audierne
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch