SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 676 297 PLN
(18 626 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
90 m²
Ajaccio

sypialnia4
metraż90 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Terra Immobilier vous présente dans le secteur résidentiel et calme de Balestrino un T4 d'une superficie de 90m2 situé immeuble Aiglon au 1er étage av...

Inny
Wiek oferty: 496dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

Ajaccio
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Terra Immobilier