SUPA24
Salon
Salon
Salon
1 026 923 PLN
(14 263 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
72 m²
Ajaccio

sypialnia3
metraż72 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Terra Immobilier vous propose à la vente dans le quartier de Saint Jean à AJACCIO, un appartement T3 (réagencement T4 possible) de 72,55m2 Loi Carrez ...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Ajaccio
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Terra Immobilier