SUPA24
Salon
Salon
Salon
957 093 PLN
(11 672 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
82 m²
Ajaccio

sypialnia3
metraż82 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

À découvrir - F3 lumineux avec terrasse et vue mer - Finosello, Ajaccio
Max immobilier vous propose un appartement situé dans le quartier recherché du...

Inny
Wiek oferty: 60dni
Zaktualizowano: 19dni

Miejscowości

Ajaccio
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

MAX IMMOBILIER