SUPA24
Salon
Salon
Salon
455 151 PLN
(12 301 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
37 m²
Boulevard du Golfe Lion

sypialnia3
metraż37 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

66420 LE BARCARES. Jean-Luc DEBRICON, votre conseiller immobilier local vous présente cet appartement de 37m² à proximité de la plage et des commerces...

Inny
Wiek oferty: 491dni
Zaktualizowano: 491dni

Miejscowości

Boulevard du Golfe Lion
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Propriétés Privées