Lista ofert
39
39
39
57 245 859 PLN
(119 262 PLN / m²)
Sprzedaż
6+
2+
480 m²
Avenue du Cap de Nice
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
6+
metraż
480 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
PALAIS MAETERLINCK - WHEN LEGEND BECOMES RESIDENCE
Cap de Nice 480 m² Duplex Private Pool & Sea Access €13,500,000
---
There are addresses. And ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Inny
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
B - Bardzo ekonomiczny
Typ budynku:
Inny
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
39dni
Zaktualizowano:
39dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Avenue du Cap de Nice
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.