SUPA24
Salon
Salon
Salon
17 367 620 PLN
(143 534 PLN / m²)
Sprzedaż
4
1
121 m²
Boulevard de la Croisette

sypialnia4
metraż121 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

CANNES CROISETTE – LE RELAIS DE LA REINE - 4 ROOMS FOR SALEIn a high floor, beautiful crossing apartment of 121.36 m2 according to the Carrez law offe...

Inny
Wiek oferty: 98dni
Zaktualizowano: 98dni

Miejscowości

Boulevard de la Croisette
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

AGENCE ROSSI CROISETTE IMMOBILIER