SUPA24
Salon
Salon
Salon
5 307 628 PLN
(57 692 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
92 m²
Promenade Robert Schuman

sypialnia3
metraż92 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

Located in a period villa dating back to the late 19th century, in the heart of a magnificent 4,000 m² wooded park, this three-room apartment, in need...

Gaz
Wiek oferty: 222dni
Zaktualizowano: 62dni

Miejscowości

Promenade Robert Schuman
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Italgest Real Estate France