Lista ofert
16
16
16
152 656 PLN
(2 313 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
66 m²
Leppäkaarteentie, Siilinjärvi
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
3
metraż
66 m²
łazienki
Find your future in Siilinjärvi!
Welcome to visit this lovely spacious apartment in a quiet and natural area of Lake Siilinjärvi!
This home is fil...
Pokaż pełny opis
Parametry
Wygenerowano ze sztucznej inteligencji
Tagi są generowane automatycznie przez sztuczną inteligencję na podstawie zdjęć i opisów nieruchomości.
Otwarta przestrzeń życiowa
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
180dni
Zaktualizowano:
173dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
Leppäkaarteentie, Siilinjärvi
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.