SUPA24
Salon
Salon
Salon
658 750 PLN
(5 882 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
112 m²
Sahl Hasheesh

sypialnia3
metraż112 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

IL Bayou – 2BR Chalet with Private Garden🏡 Experience resort living in the heart of Sahl Hasheesh. This 2‑bedroom chalet combines modern design with ...

umeblowany
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

Sahl Hasheesh
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Homes Bay