SUPA24
Salon
Salon
Salon
445 300 PLN
(4 948 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
1
90 m²
Sahl Hasheesh

sypialniaatypical
metraż90 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Own a fully finished apartment in Veranda, Sahl Hasheesh—one of Hurghada’s most sought-after coastal destinations. Perfect for a holiday home or a hig...

umeblowany
Wiek oferty: 9dni
Zaktualizowano: 9dni

Miejscowości

Sahl Hasheesh
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

HPK