SUPA24
Salon
Salon
Salon
608 634 PLN
(5 434 PLN / m²)
Sprzedaż
3
2+
112 m²
Sahl Hasheesh

sypialnia3
metraż112 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

2-Bedroom Garden Apartment for Sale in Cala Sahl Hasheesh – 112 m² + GardenThis 2-bedroom garden apartment for sale in Cala Sahl Hasheesh offers 112 m...

Inny
Wiek oferty: 159dni
Zaktualizowano: 40dni

Miejscowości

Sahl Hasheesh
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

CSC Property