SUPA24
Salon
Salon
Salon
642 409 PLN
(4 830 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
133 m²
الغردقة

sypialniaatypical
metraż133 m²
łazienki2+
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Unit Details• 2 Bedroom Apartment• Size: 133 sqm• Ground Floor• Living & Dining Area• Kitchen• Master Bedroom with En-Suite Bathroom• Second Bedroom• ...

Inny
Wiek oferty: 59dni
Zaktualizowano: 42dni

Miejscowości

الغردقة
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Padsabroad