Lista ofert
5
642 400 PLN
(4 830 PLN / m²)
Sprzedaż
Nietypowy
2+
133 m²
الغردقة
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
atypical
metraż
133 m²
łazienki
2+
Przetłumacz na Polski
Unit Details• 2 Bedroom Apartment• Size: 133 sqm• Ground Floor• Living & Dining Area• Kitchen• Master Bedroom with En-Suite Bathroom• Second Bedroom• ...
Pokaż pełny opis
Parametry
Parametry
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Inny
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Wiek oferty:
59dni
Zaktualizowano:
42dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
الغردقة
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.