SUPA24
Inne
Inne
Inne
271 593 PLN
(3 395 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
80 m²
شارع الشيراتون

sypialnia1
metraż80 m²
łazienki1
windaTak
parkingTak
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

discover atlantis – where luxury meets comfort!
looking for a modern home in a prime location that keeps you close to everything? atlantis is the pe...

Piętro:
5. piętro 5
Wiek oferty: 455dni
Zaktualizowano: 454dni

Miejscowości

شارع الشيراتون
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

hurghadians property

hurghadians property