SUPA24
Inne
Inne
Inne
375 194 PLN
(3 752 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
100 m²
ميدان شيري

sypialnia1
metraż100 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

A 100-meter premium apartment in La Vista Magawish Resort, Hurghada, featuring a stunning sea view and the new Magawish promenade.

Centralny pilot
Wiek oferty: 462dni
Zaktualizowano: 462dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghadians Property

Hurghadians Property