SUPA24
Inne
Inne
Inne
249 889 PLN
(3 520 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
71 m²
ميدان شيري

sypialnia1
metraż71 m²
łazienki1
windaNIE
parkingTak
państwoNowa konstrukcja
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

71 sqm Apartment with Sea View and Private Beach in Balkan Beach Resort – Hurghada

An unmissable opportunity for living or investing in one of Egypt’...

Inny
Wiek oferty: 476dni
Zaktualizowano: 476dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghadians Property

Hurghadians Property