Lista ofert
11
11
11
179 431 PLN
(3 262 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
55 m²
شارع النصر
Pokaż na mapie
Dodaj do ulubionych
Udostępnij
sypialnia
1
metraż
55 m²
łazienki
Przetłumacz na Polski
A 55-meter apartment in La Vista Magawish Resort, with a stunning sea view
Price: 2,200,000 EGP
Down payment: 440,000 EGP
Własność:
Rodzaj własności określa stosunek prawny do nieruchomości – osobisty, spółdzielczy czy państwowy/komunalny.
Własnościowy
Państwo:
Aktualny stan nieruchomości w kontekście odbudowy - przed, po i w trakcie odbudowy.
Nowa konstrukcja
Intensywność energetyczna:
Certyfikat charakterystyki energetycznej (EPC) klasyfikuje efektywność energetyczną w skali A–G.
A - Niezwykle ekonomiczny
Typ budynku:
Cegła
Typ ogrzewania:
Inny
Pokaż wszystkie parametry
Wiek oferty:
475dni
Zaktualizowano:
475dni
Zgłoś reklamę
Miejscowości
شارع النصر
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.