SUPA24
Salon
Salon
Salon
219 427 PLN
(3 135 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
70 m²
مكادي هايتس

sypialnia2
metraż70 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Presenting for sale a decent size Type 7, ground floor apartment with a 36m2 wrap around private garden and sold partly furnished. This property is lo...

Inny
Wiek oferty: 493dni
Zaktualizowano: 493dni

Miejscowości

مكادي هايتس
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Sun Homes Overseas