SUPA24
Salon
Salon
Salon
176 919 PLN
(1 843 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
96 m²
النور بلازا

sypialnia2
metraż96 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Offered for sale a spacious and nicely furnished 2 bedroom apartment on Al Nour Plaza, Al Ahyaa, Hurghada. This spacious 2 bedroom, 3rd floor property...

umeblowany
Wiek oferty: 495dni
Zaktualizowano: 495dni

Miejscowości

النور بلازا
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Sun Homes Overseas