SUPA24
Salon
Salon
Salon
396 057 PLN
(3 701 PLN / m²)
Sprzedaż
3
1
107 m²
ميدان شيري

sypialnia3
metraż107 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

About the Project:Clan Residents is a sea-view residential compound designed for buyers looking for modern apartments for sale in Hurghada with elegan...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghada Homes