SUPA24
Salon
Salon
Salon
48 087 PLN
(586 PLN / m²)
Sprzedaż
2
1
82 m²
ميدان شيري

sypialnia2
metraż82 m²
łazienki1
windaTak
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasTak

Opis

About the Project:Cala is a luxury serviced-apartment project designed for buyers seeking refined property for sale in Sahl Hasheesh with privacy, com...

Inny
Wiek oferty: 3dni
Zaktualizowano: 3dni

Miejscowości

ميدان شيري
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

Hurghada Homes