SUPA24
Salon
Salon
Salon
557 393 PLN
(6 334 PLN / m²)
Sprzedaż
1
1
88 m²
شارع يوسف عفيفى

sypialnia1
metraż88 m²
łazienki1
windaNIE
parkingNIE
państwoInny
piwnicaNIE
tarasNIE

Opis

Two Bedroom Apartment – Unit 104Unit Details* Type: Two Bedroom Apartment* Floor: First Floor* Unit Number: 104* View: Pool View* Size: 88 m²---PriceP...

Inny
Wiek oferty: 2dni
Zaktualizowano: 2dni

Miejscowości

شارع يوسف عفيفى
Lokalizacja jest przybliżona, nie znamy dokładnego adresu.

Udogodnienia w okolicy

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services